Agjencia Zhurnal.mk

Irina Shayk fotografohet për të parën herë si një nënë single dhe kjo foto është dashuri

Modelja Irina Shayk është vendosur në qendër të mediave rozë, për shkak të ndarjes nga aktori i njohur Bradly Cooper. Së fundmi ajo është fotografuar në një park lojrash në New York së bashku me vajzën e saj Lea De Seine.

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendje ka qenë pikërisht kombinimi i tyre në të veshur. Me fustane të firmës së njohur “Burberry”, Irina dhe Lea duket se e kanë shijuar së tepërmi kohën e kaluar bashkë.

Kujtojmë se Irina Shayk dhe Bradly Cooper janë ndarë pas një lidhjeje 4-vjeçare. Mediat e huaja raportojnë se ndarja ka ardhur pikërisht nga Irina Shayk, nën argumentat se Bradley nuk po i përkushtohej plotësisht familjes.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...