Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

Ajo asnjëherë nuk dështon për të marrë vëmendjen e audiencës.

Dhe Irina Shayk sikurse përherë shfaqet tërheqëse, në pothuajse secilën paraqitje të saj, shkruan Daily Mail.

Së fundmi ajo është parë duke ecur në pistën e “Versace’s Milan Fashion Week”, ndërsa reklamoi linjën e re të rrobave.

Irina pati të veshur një fustan të zi me dekolte të hapur, duke vënë në fokur gjoksin e formësuar.

Për aksesorë ajo zgjodhi të ketë një çantë plot stil, duke i kombinuar edhe një shami të lidhur në kokë.

Flokët e saj nuk vëreheshin shumë për shkak të shamisë, kurse për makijazh modelja shkoi me ngjyrë rozë.

Pozat dhe ecja e saj padyshim që u komentuan në rrjet, duke konsideruar si ndër modelet më joshëse.

Ndërkaq, Irina kohëve të fundit është parë duke kaluar kohë me ish-partnerin, Bradley Cooper, për shkak të vajzës së përbashkët.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...