Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Irkenc Hyka bëhet me veturë luksoze për ditëlindjen e 28-të

Ai prej disa vitesh është pjesë e skenës muzikore shqiptare dhe përgjatë kësaj kohe ka kompozuar e sjell hite të shumta.

Fjala është për këngëtarin dhe tekstshkruesin e njohur nga Shqipëria, Irkenc Hyka, i cili të mërkurën festoi ditëlindjen e 28-të.

Ai në këtë ditë të rëndësishme, ka pranuar një dhuratë tejet luksoze – një makinë të tipit Audi Q7.

Duke publikuar një fotografi pranë veturës në Instagram, kompozitori shqiptar e njoftoi këtë për fansat e tij.

“Edhe 100 Irkenc, Rrofsh sa malet. Dhurata e ditëlindjes”, ka shkruar ai.

Urime për ditëlindje pranoi edhe nga fansat, miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

https://www.instagram.com/p/CGCryd-HWGN/?utm_source=ig_web_copy_link

Irkenci ndërkaq një javë më parë publikoi këngën e re “A kishe zemër”, ku protagoniste në klip ishte artistja Zaimina Vasjari.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...