Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Isa Mustafa thirr mbledhje të Grupit Parlamentar

Zhurnal Ads

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka thirrur mbledhje të Grupit Parlamentar të partisë së tij.

Mbledhja është thirrur për nesër në ora 14:00.

Burime të Gazeta Blic, bëjnë të ditur se temë diskutimi do të jetë zgjedhja e presidentit të ri, por edhe humbja e zgjedhjeve në Komunën e Podujevës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bugajski: BE është ndërmjetësues i dobët në dialogun Kosovë-Serbi

S.B.

Haziri: 96 gjilanas e kanë humbur betejën me COVID-19, por janë shpëtuar mijëra jetë

S.B.

Nagavci: Selimi dhe të tjerët po gjykohen padrejtësisht nga Specialja, lufta e UÇK-së ishte e pastër

S.B.

Kurti: Sulmet e 11 shtatorit, më shumë e bashkuan se që e ndryshuan botën

admin

SHBA e vendos Kosovën në nivelin e tretë të rrezikshmërisë për COVID-19

admin

Shefi i Urgjencës së Ferizajt jep detaje për gjendjen e pacientëve të plagosur nga shpërthimi

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...