Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Isco shpërthen në kritika kundër Zidanit

Zhurnal Ads

Isco e ka kritikuar ashpër trajnerin e vet në Real Madrid, Zinedine Zidane, duke e akuzuar atë se po e përjashton nga skuadra.

Isco e ka kritikuar trajnerin Zinedine Zidane, duke thëne se ai ndihet i izoluar nga francezi.

Mesfushori spanjoll, nuk luajti as edhe një minutë në dy ndeshjet e kaluara, atë kundër Barcelonës të shtunën dhe të mërkurën në Ligën e Kampionëve kundër Shakhtar Donetsk, raporton Gazeta Express.

“Kur ai më largon nga loja e bën këtë në minutën e 50-të apo në minutën e 60-të të ndeshjes, apo disa herë edhe në pjesën e parë, ndërsa në rast së dëshiron të më inkuadrojë ai e bën në minutën e 80-të”, u deklarua Isco.

Real Madridi tashmë janë të dytët në La Liga me 13 pikë, me vetëm një pikë pas Real Sociedadit, por me një ndeshje me pak të zhvilluar.

Pas humbjes kundër Shakhtar Donetskit, Reali do të udhëtojë për Borussia Monchengladbach të martën, ndërsa ndeshja e ardhshme në La Liga do të jetë të shtunën me 31 tetor në shtëpi kundër Huescas.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

admin

Neymari e thyen rekordin e Ronaldos

admin

Milani shpreson transferimin e Florian Thauvin në janar

admin

3 mil euro arkëtoi Khabib Nurmagomedov me fitoren ndaj Justin Gaethjes

admin

Reagon Solskjaer pasi Pogba sërish shprehi dëshirën për të luajtur në Madrid

admin

Interi ua ofron Eriksenin klubeve të Premierligës

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...