Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

nga D V

Fisnik Juniku, një nga ish-banorët e Big Brother VIP Albania 1 dhe drejtues i “Shok Podcast”, ka zbuluar në një intervistë të fundit për Onima se ish-banori i Big Brother VIP Albania 2, Gani Gërmia, i ka kërkuar para për të dhënë një intervistë.

Në komentet e tij, Fisniku ka shprehur habinë dhe zhgënjimin e tij për kërkesën e Gani Gërmisë.  Ai ka shtuar se ishte i habitur kur Gërmia, i cili sapo kishte dalë nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2, i kërkoi pagesë për të marrë pjesë në podcastin e tij.

Fisi, i cili është njohur për aftësinë e tij për të sjellë biseda të hapura dhe të sinqerta në podcastin “Shok Podcast”, kishte qenë i gatshëm të ftonte Gani Gërmiun për të ndarë përvojat e tij pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Sipas tij, ngjarja ka ndodhur në një kohë kur ai po kërkonte të bëjë një intervistë me Gërmian.

Reagimi i Fisit pas kërkesës së Gërmiut ka qenë i menjëhershëm. Ai tregoi për Onima se nuk kishte ndonjë interes të mësonte çmimin që Gërmia kishte vendosur për intervistën, pasi nuk ishte më i interesuar të realizonte podcastin me të.

Ndërsa “Shok Podcast” vazhdon të ofrojë përmbajtje interesante për audiencën, zbulimi i Fisit mbi këtë veprim të Ganisë ka ngjallur diskutime në rrethet e mediave shqiptare. 

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More