Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Ish-deputueti i VV-së: Kemi fituar mbi 50% të votave

Deputeti në legjislaturës e fundit, Artan Abrashi, ka deklaruar se Lëvizja Vetëvendosje ka arritur mbi 50% të votave, përcjell Insajderi.

“Numërimi vazhdon”, ka shkruar ai në Facebook.

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve janë duke u numëruar votat me kusht, të diasporës dhe të personave me aftësi të kufizuara.

Pas numërimit të këtyre votave, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve publikon dhe certifikon ato rezultate përfundimtare.

VETËVENDOSJE! mbi 50%Numërimi vazhdon ✊

Posted by Artan A. Abrashi on Saturday, February 27, 2021

Postime të ngjashme

Konjufca uron qytetarët për muajin e Ramazanit: Ta bëjmë Kosovën vend më të mirë

S.B.

Bekim Haxhiu: Jam duke e pritur një përgjigje për sigurimin e 1 milion vaksinave brenda tri ditësh

S.B.

Sot mbahet seanca e Këshillit të Sigurimit të OKB-së për Kosovën

S.B.

BIK fton besimtarët që janë me Covid-19, mos të shkojnë në xhami

S.B.

Sot konstituohet Komisioni për Ekonomi dhe ai për Bujqësi

S.B.

Gjuriq pas paralajmërimit për reciprocitet: Vuçiq nuk i lejon kërcënimet e Kurtit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...