Agjencia Zhurnal.mk

Ish-e dashura e Princit Harry, Cressida Bonas flet për frikën me të cilën u përball pas ndarjes së tyre

Ish-e dashura e Princit Harry, Cressida Bonas, ka folur hapur për frikën që vjen së bashku me takimin e një mbreti britanik.

Bonas, 31-vjeçare, pati një vëmendje të madhe të familjes mbretërore britanike gjatë marrëdhënies së saj dyvjeçare me Harryn, e cila përfundoi në vitin 2014.

Në një intervistë të re me Daily Telegraph të Australisë, ajo ka folur haptazi për frikën me të cilën u përball pas ndarjes së tyre dhe se si e kaloi atë.

“Mendoj se tani jam rritur dhe nuk merrem me gjërat e vogla”, ka thënë ajo. “Dhe unë thjesht mendoj se më ka dhënë përfundimisht një sens më të fortë të qëllimit dhe një sens më të fortë të asaj që dua ose nuk dua”.

Bonas tha që ajo luftoi me pasiguritë e shfaqjes perfekte ndërsa ishte në qendër të vëmendjes.

“Frika nga dështimi, frika nga refuzimi, frika për mos marrjen e duhur, frika për të mos qenë perfekte … Unë mendoj se kjo më ka kufizuar në situata të caktuara në jetën time”, shpjegoi ajo.

Në vitet pas ndarjes nga Harry, Bonas pranoi se dikur kishte frikë se lidhja e kishte ndryshuar atë.

“Unë mendoj që punoj shumë, shumë shumë, e dua atë që bëj dhe thjesht shpresoj që ky rol u ka treguar njerëzve atë që mund të bëj dhe atë që do të dëshiroja të bëja duke shkuar përpara dhe të mos kapesha në ndonjë gjë në asnjë mënyrë”, ka thënë mes tjerash Cressida.

bHarry është martuar prej më shumë se dy vitesh me aktoren Meghan Markle, me të cilën ka edhe një djalë të quajtur, Archie.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!