Ish-e dashura i dërgon një mesazh shumë të sikletshëm për fituesin e medaljes olimpike në intervistën televizive

Lojërat Olimpike kanë filluar tashmë, me atletë nga e gjithë bota që garojnë për medalje të arta.

 

Dhe ish-partnerja e atletit të Zelandës së Re, Hayden Wilde ishte jashtëzakonisht e impresionuar me performancën e tij, duke dalë dhe duke thënë se ajo pendohet që u nda me të pasi ai kërkoi një medalje në lojërat që po mbahen në Tokio.

Derisa intervistonte tifozët në qytetin e Wilde, Whakatane, në rajonin e Gjirit të Plenty, transmetuesi lokal 1Neës u ndesh me një grua që dikur ishte në lidhje me medalisten e bronzit.

Credit: 1 News

Duke ndarë një mesazh me televizionin lokal, gruaja e paidentifikuar i tha Wildes: “Më vjen keq që u ndava me ty”.

Por, më pas ajo e tërhoqi ato fjalë, duke thënë se ishte vërtet e lumtur për ish të dashurin e saj sepse ai kishte bërë shumë punë në arritjen e këtij suksesi.

Pas momentit të tij të madh, Wilde tha se e dashura e tij aktuale nuk ishte në Japoni, por po e shikonte duke garuar.

23-vjeçari tha: “Unë mendoj se thjesht do të telefonoj të dashurën time që aktualisht ndodhet në Spanjë”.

https://www.facebook.com/watch/?v=3682526095221421

“Ajo ishte zgjuar në orët e para të mëngjesit duke parë garën”.

Këso ngjarje shpesh mund të bëhesh të pendohesh në jetë, mirëpo fati duket se nuk ishte në anën e vajzës

Related posts

Maqedonia e Veriut dëshpërohet fare në fund, Islanda ia mori fitoren nga duart

D V

Trajneri i Fernecvarosit, Stoger: Përball kishim një ekip të organizuar, padyshim më gëzon fitorja

D V

Arrihet marrëveshja mes Liverpoolit e Lyonit për Xherdan Shaqirin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More