Agjencia Zhurnal.mk

Ish-eurodeputetja Doris Pack: Parodi betimin i Vorpsit te noterja!

Ish-eurodeputetja Doris Pack ka ironizuar nëpërmjet një postimi në twiter betimin e Arta Vorpsit përpara një noteri publik, duke e cilësuar si deligjitim të drejtësisë dhe duke i kërkuar BE të veprojë menjëherë.

“Një parodi e drejtësisë. E emëruar në mënyrë antikushtetuese si gjyqtare kushtetuese, ajo zgjedh të betohet para një noteri publik jo përpara Presidentit të Republikës siç kërkon Kushtetuta. BE të veprojë!”-shkruan Doris Pack.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...