Ish i dashuri i Princeshës Beatrice gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Miami

nga Redaksia

Ish i dashuri i Princeshës Beatrice, Paolo Liuzzo thuhet se u gjet i vdekur brenda një dhome hoteli në Florida për shkak të mbidozës.

Policia e Miamit kishte arritur në vendin e incidentit më 7 shkurt. Ai u shpall i vdekur pas 12 minutave, raporton New York Post.

Vdekja e Liuzzo-s po hetohet si “vdekje nga mbidoza”, tha policia.

Foto: Princesha Beatrice dhe Paolo Liuzzo / DailyMail

Trupi i tij u transportua nga Miami në vendlindjen e tij Long Island, New York, ku u mbajt një funeral më 16 shkurt.

Liuzzo i cili ishte me prejardhje italiane, filloi një romancë me Princeshën Beatrice në vitin 2005 kur ajo ishte 17 vjeçe dhe ai 24 vjeç.

Foto: Princesha Beatrice / Cosmopolitan

Lidhja e tyre u miratua asokohe nga prindërit e saj Prince Andrew dhe Sarah Ferguson pasi e ftuan në pushimet e tyre në Verbier, Zvicër.

Foto: Paolo Liuzzo / DailyMail

Në atë kohë, Dukesha e Yorkut ndau se ajo mbështeti romancën e vajzës së saj pavarësisht diferencës së tyre në moshë.

TË REKOMANDUARA

Kush jemi ne

Zhurnal.mk është Agjenci e Lajmeve e pavarur, e themeluar në vitin 2009, që e mbulon Maqedoninë, Kosovën, Shqipërinë edhe lajmet nga bota.

Regjistrohu

Subscribe my Newsletter for new blog posts, tips & new photos. Let's stay updated!

@2009-2024 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More