Ish i fejuari i Britney Spears thotë se ai ka “goditur çmimin e parë” me fejesën e tyre

I fejuari i Britney Spears, ish e dashura e Sam Asgharit, Mayra Veronica ka ndarë emocionet e saj për çiftin e lumtur dhe se ndikuesja e fitnesit ka ‘goditur çmimin e parë’ me këngëtaren.

Britney Spears kohët e fundit u fejua me ndikuesin e fitnesit Sam Asghari – dhe ish e dashura e tij beson se ai ka “goditur çmimin e parë”.

Këngëtarja, 39 vjeç, me entuziazëm doli në Instagram në fillim të kësaj jave për të treguar unazën e saj të re të fejesës, dhënë asaj nga 27-vjeçari Sam.

Dhe pas lajmeve të tyre të jashtëzakonshme, partneri i mëparshëm i Samit, Mayra Veronica, i ka dërguar urimet më të mira çiftit.

Mayra tha për TMZ: “Ai më në fund goditi çmimin e parë! Ajo gjithashtu goditi çmimin e parë, megjithatë. Ai është jashtëzakonisht mbështetës, ai është një djalë vërtet, vërtet mbështetës, dhe pas gjithë asaj që ajo ka kaluar, kjo është ajo për të cilën ka nevojë.”

“Ndihem shumë e lumtur për ta. Mendoj se ajo është me djalin e duhur,” shtoi ajo.

“Hollywood, është kaq e vështirë të thuash, por ai është një djalë kaq simpatik, i ëmbël, sa unë me të vërtetë shpresoj kështu për hir të saj. Ajo ka kaluar mjaftueshëm.”

Mayra dhe ish i dashuri i saj ishin së bashku në vitin 2015 – një vit para se të takonte Britney në xhirimet e videoklipit të saj Slumber Party.

Britney dhe Sam filluan të takoheshin në vitin 2016 dhe u lidhën për herë të parë romantikisht gjatë xhirimeve për videon.

Ylli i popit ndau një video të ëmbël të saj duke treguar unazën e saj për 33.9 milion ndjekësit e saj në Instagram së bashku me titullin: “Nuk mund ta besoj”, me një mori emoji unazash.

Ajo dukej e tronditur dhe me ëmbëlsi i dha Sam një puthje kur ai tha: “Shikojeni atë, a ju pëlqen”.

Ajo shpejt bërtiti: “OMG, po!”

Sam gjithashtu ndau një imazh në llogarinë e tij të çiftit duke u puthur ndërsa këngëtarja mbajti gishtin e saj të fejesës pranë kamerës. Ai e ngarkoi postimin menjëherë pasi ngacmoi fansat se kishte “lajmin më të madh”.

Menaxheri i Samit, Brandon Cohen, ndau gjithashtu një deklaratë duke thënë se ai është “krenar që feston dhe konfirmon fejesën”.

Ai tha: “Çifti e bëri lidhjen e tyre të gjatë zyrtare sot dhe janë thellësisht të prekur nga mbështetja, përkushtimi dhe dashuria e shprehur ndaj tyre.”Brandon shtoi se unaza e re e bukur është projektuar nga argjendaria e qytetit të Nju Jorkut, Roman Malayev.

“Ai nuk mund të jetë më i lumtur të përfshihet dhe të bëjë këtë unazë unike,” vazhdoi Brandon.

Lajmi vjen pasi Britney kohët e fundit festoi një fitore ligjore në konservator që kontrollon jetën dhe karrierën e saj, pasi babai Jamie pranoi të japë dorëheqjen dhe u paraqit për t’i dhënë fund konservatorit.

Related posts

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

Leonora Jakupi shpreh ngushëllime për 44-vjeçarin që ndërroi jetë nga COVID-19: Na këpute shpirtin shoku im i klasës

D V

Enca nis xhirimet e këngës së re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More