Kosovë

Ish-luftëtari i UÇK-së Ramiz Kukaj ftohet nga Gjykata Speciale

Zhurnal Ads

Gjykata Speciale është duka vazhduar me dërgimin e ftesave për intervistim për ish-luftëtarët e UÇK-së.

Kësaj radhe kjo gjykatë ka ftuar ish-luftëtarin Ramiz Kukaj. Lajmin e ka bërë të ditur, kryetari i OVL e UÇK-së, Hysni Gucati.

“Sot morra lajmin që luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës z. Ramiz Kukaj është ftuar nga gjykata speciale . Edhe ky do të dali faqebardhë nga kjo gjykatë”, ka shkruar Gucati në Facebook.

Postime të ngjashme

Publikohen detaje nga vizita e Lajçakut në Kosovë, i takon të gjithë liderët

admin

Pala serbe: Në Bruksel është hapur tema e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe

S.B.

Reagon LVV pas bojkotit të Qeverisë në komisione: Hoti dhe kabineti, shpërfillës ndaj çështjes së të pagjeturve

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...