Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ish ministri Boshkoski shtrohet në spital me gjendje të rënduar

Shkup, 22 shtator – Ish-Ministri i Brendshëm Ljube Boskoski u pranua në klinikën e sëmundjeve infektive këtë pasdite pasi gjendja e tij u përkeqësua për shkak të koronavirusit.

Gjendja e tij për momentin është e komplikuar, por nuk ka informacion më të detajuar deri më tani. Boskoski u diagnostikua me covid-19 javën e kaluar.

Postime të ngjashme

Shabani: Gabimi në mesazh nuk është i MASH-it por operatorëve celularë!

Dafina Vidishiqi

Ahmeti për ditën e çlirimit të Republikës së Kosovës: Shteti i Kosovës po ecë përpara

Dafina Vidishiqi

Rënia e lindjeve, shqetësuese në Kërçovë! Për 5 vite numri është përgjysmuar

Dafina Vidishiqi

Zaev hap zyrë në Strumicë për takime me qytetarë

Dafina Vidishiqi

Të hënën fillon regjistrimi në shkollat e mesme

R Zh

MASH: Shkollat nuk guxojnë të marrin para për dëftesat, kjo është në kundërshtim me Kushtetutën dhe ligjet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...