Maqedoni

Ish ministri Popovski pozitiv me Covid 19

Zhurnal Ads

Shkup, 22 tetor – Nikola Popovski nga VMRO-DPMNE shkruajti sonte në profilin e tij në Facebook se është pozitiv me Covid 19.

Ai thotë se po ndihet mirë dhe nuk ka asnjë simptomë deri më tani.

Popovski ishte një ish-ministër i jashtëm.

Postime të ngjashme

11 gra sipërmarëse morën mbështetje finansiare nga shteti për bizneset e tyre

Z H

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

admin

Zaev sugjeron që Parlamenti të punojë online

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...