Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Ish ministri Tevdovski fillon punë në FMN

Uashington, 22 shtator – Ish-Ministri i Financave Dragan Tevdovski, idetë e të cilit për taksën progresive nuk u pëlqyen nga komuniteti i biznesit, kohët e fundit është larguar nga vendi.

Ai udhëtoi në Uashington për të punuar për Fondin Monetar Ndërkombëtar. Ai është një nga një seritë e kuadrot me arsim të lartë i cili u diplomua në dy bankat më të fuqishme në botë në vitet e fundit.

Postime të ngjashme

Dy shtetas serb janë privuar nga liria, janë gjetur 62 emigrantë në automjetin transportues “man”

R Zh

Ministri Hoxha takon bujqit e Haraçinës, premton mbështetje institucionale

R Zh

Premtime të rrejshme me afatet për kontestin maqedono-bullgar

R Zh

Carovska mori pjesë në promovimin e studentëve të diplomuar të gjeneratave të reja në Universitetin e Evropës Juglindore

R Zh

Regjistrohen 21 persona me Kovid-19, një i vdekur dhe shtatë të shëruar

R Zh

Spasovski: Ballkani në BE më lehtë do ta mbrojë Evropën nga krimi

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...