Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ish-Miss Kosova Mirjeta Shala në ballinën e revistës amerikane, shfaqet në poza provokuese pak kohë pas raportimit për divorcin e saj

Ish-Miss Kosova 2013, Mirjeta Shala, është rikthyer së fundmi në vëmendjen e mediave me të rejat e saj nga jeta private.

U raportua javë më parë se ajo i ka dhënë fund martesës me ish-bashkëshortin e saj, Rori Nezaj me të cilin ka edhe një djalë.

E teksa zhvillimet në jetën e saj private kanë marrë dhenë, duket se anash nuk po mbeten as të rejat në karrierën e saj.

Së fundmi, modelja e cila jeton dhe vepron në Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka pozuar për revistën “Gmaro” në New York.

“Gmaro është një revistë familjare dedikuar modës dhe stilit, në kopertinën e së cilës Shala është shfaqur mjaft provokuese.

Ajo ka publikuar një fotografi nga kopertina e revistës në Instagram, ku shfaqet me një veshje xhins, teksa vë në pah kraharorin e saj.

Në një tjetër fotografi të realizuar për të njëjtën revistë, Mirjeta ka pozuar në bikini, teksa ka vënë në pah hiret e saj trupore.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar nga ndjekësit, shumë prej të cilëve e kanë përgëzuar për suksesin e arrirë si modele edhe përtej oqeanit.

Postime të ngjashme

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

Nëse një ditë Bora Zemani do të bëhet me vajzë, ajo do ketë një emër mjaft të veçantë!

D V

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...