Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ish-partneri i Demi Lovatos, Max Ehrich fotografohet duke qarë në vendin ku i propozoi këngëtares për martesë

Ndarja e këngëtares Demi Lovato dhe aktorit Max Ehrich kohëve të fundit është kthyer në një nga temat më të diskutuara në faqet rozë.

The Sun raportoi se ish-partneri i aktores së “Glee” është fotografuar duke qarë në plazhin e Malibu, në vendin e njëjtë ku i propozoi për martesë yllit amerikan.

Të njëjtit i dhanë fund lidhjes vetëm dy muaj pas fejesës, ndërsa tashmë e gjithë vëmendja është kthyer nga ish- i fejuari i Lovatos.

Siç raportohet, Max i ka njoftuar vetë paparacët, për ‘të dhënë shfaqje’ lidhur me ndarjen nga Lovato.

Në anën tjetër, burime pranë tabloideve ndërkombëtare kanë bërë të ditur se këngëtarja nuk do të rikthehet më me ish-të dashurin.

“Ai është përpjekur të kontaktojë me familjen dhe miqtë e saj dhe ata të gjithë e kanë bllokuar atë. Ajo është në kontakt me avokatët tani se çfarë të bëjë”, është shprehur një burim.

Miqtë e 28 vjeçares po ashtu bënë të ditur se kjo e fundit është shumë në siklet për mënyrën se si po sillet Ehrich.

Ajo njëherësh nuk e pëlqen faktin se ndarja e tyre ka bërë bujë gjithandej në botë.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

S.B.

Hapet kasaforta e Prince, del në korrik albumi me këngë të pa publikuara

S.B.

Jennifer Connelly kishte frikë nga fluturimi para se ta xhironte filmin “Top Gun: Maverick”

S.B.

Iggy Azalea më e lumtur tani që është beqare

S.B.

Koleksioni me artikuj personal të Janet Jacksonit së shpejti në ankand

S.B.

Sara Hoxha vjen me imazhe atraktive, në fokus stili i veshjes

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...