Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Ishin fshehur në basenin ujor të portit! Tentuan të hipin në tragetin e linjës Durrës-Bari, arrestohen në flagrancë 4 klandestinë

Të gjithë ishin me origjinë afrikano-veriore dhe po tentonin të hipnin në tragetin e linjës Durrës-Bari, por janë pikasur nga policia.

4 klandestinë janë arrestuar në portin e Durrësit pasi tentuan që të kalonin ilegalisht kufirin. Të gjithë ishin me origjinë afrikano-veriore dhe po tentonin të hipnin në tragetin e linjës Durrës-Bari, por janë pikasur nga policia.

4 personat ishin fshehur në basenin ujor të portit dhe prisnin deri në nisjen e tragetit, por në ato momente është bërë arrestimi i tyre.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...