Agjencia Zhurnal.mk

Ishte aktorja më e bukur në Turqi, por e pabesueshme si po duket tani Nermini

Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke.

Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo. Nermini njihej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, tani duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe merr vëmendjen stili i saj prej një rebeleje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...