Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Ishte një torturë e madhe”, Ana de Armas thotë se iu deshën nëntë muaj për të përsosur zërin e Marilyn Monroe për filmin e ri

Kur Ana de Armas nënshkroi për të luajtur Marilyn Monroe në një film të ardhshëm, nuk priste që të kishte kaq vështirësi për të përsosur zërin e saj.

Ylli i “Knives Out”, 32 vjeçe, zbuloi se iu deshën nëntë muaj ushtrime për të ulur zërin e frymëmarrjes së Monroe.

De Armas tha për Sunday Times se, “U deshën nëntë muaj ushtrime për zërin dhe dialektin”.

Ajo shtoi, “Ishte një torturë e madhe, shumë rraskapitëse. Truri im ishte skuqur”.

Kjo do të titullohet “Blonde” dhe për IMDB do të jetë ‘një kronikë e trilluar e jetës së brendshme të Marilyn Monroe’.

Në të interpretojnë gjithashtu Bobby Cannavale e Adrien Brody dhe filmi u realizua nga Andrew Dominik.

“Unë kisha shumë mendime si një grua në industri, madje edhe në përgjithësi, për mënyrën se si gjërat nga vitet 1930, 1940, 1950 janë kaq të përsëritshme deri në ditët e sotme”, theksoi de Armas. “Dhe si nëse nuk keni një bazë të fortë, me familjen tuaj dhe kështu me radhë, është me të vërtetë e vështirë ta kalosh”.

Aktorja, e lindur në Kubë, së fundmi u nda nga aktori, shkrimtari dhe regjisori Ben Affleck.

Postime të ngjashme

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore, ndërsa mbulon gjoksin me kapelë

D V

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...