Agjencia Zhurnal.mk

Ishujt që nuk i blen askush

Të kesh një ishull të gjithin për vete duket si një ëndërr e vërtetë – por ata kushtojnë shumë para dhe me sa duket vetëm të famshmit dhe miliarderët e pasur si Johnny Depp, Leonardo DiCaprio apo edhe Mel Gibson mund t’i përballojnë ato.

Por rezulton se ju gjithashtu mund të merrni një ishull për një çmim më të arsyeshëm!

Sidoqoftë, disa nga këto marrëveshje kanë kërkesa të veçanta, prandaj njerëzit nuk nxitohen për t’i blerë ato.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...