Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Isuf Lani ka gati një super projekt, shumë shpejt klipi

Artisti i njohur Isuf Lani sapo ka lansuar një “coming soon” që do të thotë se ka gati një super projekt. Mësojmë se melodia e kësaj kënge është punuar nga vetë artisti, teksti nga Mergim Gashi nga Prizreni, vokalet punuar nga Bujar Ramadani nga Ferizaji e realizuar nga Studio Pro nga Zejna Buza. Video është punuar nga Islam Berisha, e ku në këtë klip luajnë so aktorë Faruk Stolla, Enes Stolla, Naim Cacaj. Vetë Isufi ka falenderuar me zemër Faruk Stollen i cili e ka përkrahur shumë e të gjitha ekipin e video projektit që pritet të publikohet së shpejti, e ku dhe tema do të jetë vërtetë shumë interesante.

https://www.facebook.com/isuf.lani/videos/10217390276724577/?t=0

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...