Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Isuf Lani thotë “Ruje Dinin more vlla”

Zhurnal Ads

E keni dëgjuar projektin më të ri nga artisti Isuf Lani? Nëse ende jo mund të shkoni në kanalin youtube e ta dëgjoni këtë ilahi të bukur me titull ” Ruje Dinin more vlla” ku ka një super mesazh të bukur e ku këtë temë e ka treguar edhe vetë Isufi ku e ka publikuar në profilin e tij në facebook. Melodia është mjaft e bukur e punuar nga vetë artisti e teksti nga Mergim Gashi, e videoklipi punuar nga Islam Berisha.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Arta Nitaj me një tjetër ndërhyrje estetike në buzë

S.B.

Fest’ 59: Jonida Vokshi tërheq vëmendje me dukjen glamuroze në natën finale

S.B.

Nora Istrefi me biznes të ri

S.B.

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

S.B.

Noizy lanson këngën e re “Një herë e mirë”

S.B.

Coca-Cola, Pepsi dhe Nestle kryesojnë ’10 ndotësit më të këqij të plastikës’ të vitit 2020

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...