Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Italia nuk ndalet, Locatelli shënon një tjetër super gol

Italia e ka shtuar avantazhin përballë Zvicrës, me golin e realizuar në fillimin e pjesës së dytë.

Pjesa e parë u mbyll në epërsi të Italisë, me golin e shënuar nga Manuel Locatelli në minutën e 26-të.

Edhe me të filluar pjesa e dytë Italia nuk u ndal, duke tentuar të gjejë portën.

Menjëherë në minutën e 52-të erdhi edhe goli. Locatelli gjuajti shumë bukur me të majtën jashtë zonës për 2-0.

Itali duket afër fitores së dytë me radhë në EURO 2020.

Postime të ngjashme

Roma dhe Atalanta monitorojnë mbrojtësin Uduokhai

D V

Giroud ka arritur te Milani dhe i ka filluar stërvitjet

D V

Merr fund pritja 97 vjeçare e Filipineve për medaljen e artë – ëndrrën e realizoi Hidilyn Diaz

D V

Zyrtare: Unitedi arrin marrëveshje me Realin për transferimin e Varane

D V

Me rikthim sensacional, Teuta kualifikohet në raundin e tretë të Ligës së Konferencës

D V

Incident në Lojërat Olimpike: Sporti debutues, skejtbordi sa nuk i solli lëndime të rënda Angelo Narvaezit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...