Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ivanka Trump merr vaksinën kundër coronavirusit, fton edhe të tjerët që ta bëjnë

Ivanka Trump, vajza e ish-presidentit amerikan, Donald Trump, gjatë javës e ka marrë dozën e parë të vaksinës kundër coronavirusit.

Ajo ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale për të rritur ndërgjegjësimin që njerëzit të vaksinohen.

“Sot, e mora vaksinën! Shpresoj që ta bëni edhe ju!”, ka shkruar Ivanka që më pas e ka falënderuar infermieren që ia ka dhënë.

Dhe derisa shumëkush e ka uruar, ka pasur edhe shumë të tjerë që e kanë kritikuar lidhur me politikat e babait të saj gjatë periudhës së pandemisë.

Në anën tjetër, nuk kanë munguar edhe komentet refuzuese, të atyre që nuk duan ta marrin vaksinën.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...