Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Izet Mexhiti: Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit

Shkup, 13 maj, Zhurnal.mk – Ish kryetari i Komunës së Çairit dhe zyrtari i lartë i BDI-së, Izet Mexhiti ka uruar qytetarët me rastin e festës së Fitër Bajramit.

“Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit, paqja, mëshira dhe begatia e Allahut qofshin me ju dhe familjet tuaja.

Urojmë që kjo festë të përcillet jo vetëm me urime të mira, por edhe me vepra të mira dhe të sjellë harmoni, solidaritet, begati për ne dhe familjet tona. Festa le të na shërbejë si moment i vetëdijesimit tonë, që ta respektojmë njëri-tjetrin, dinjitetin dhe vlerat njerëzore.”, ka shkruar deputeti Mexhiti.

Postime të ngjashme

Zaev: Samit historik i NATO-s për Maqedoninë e Veriut, Ballkani të jetë rajon i paqes dhe stabilitetit

Editorial/ Cilat janë rreziqet që mund të paraqiten nga Kina dhe Rusia për NATO-n

Zekirija Haxhiu

Heqja e platformave në plazhet në Strugë: Për Merkon nuk janë ilegale, ASH-ja e quan mashtrim të qytetarëve

Bekim Laçi

Rishikimi i buxhetit, dyfish më shumë për qeverinë

Zekirija Haxhiu

4 raste të reja dhe 1 viktimë nga Covid

Zekirija Haxhiu

Gjykatësit me rritje të pagave prej 15% deri në vitin 2022

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...