Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Izraeli siguron vaksinat Anti-Covid për vitin 2022

Izraeli ka nënshkruar marrëveshje me kompaninë “Pfizer” për blerjen e miliona dozave shtesë të vaksinave së saj kundër COVID-19 për mbulimin e nevojave të vendit për vitin 2022, kanë njoftuar të hënën kryeministri Benjamin Netanyahu dhe ministri i Shëndetësisë, Yuli Edelstein.

Postime të ngjashme

Indonezia goditet sërish nga një tërmet i fuqishëm

S.B.

Draghi heq dorë nga paga e tij si kryeministër

S.B.

Gjermani, dy të tretat e qytetarëve të pakënaqur me menaxhimin e pandemisë

S.B.

Personat e vaksinuar nuk kanë nevojë për karantinë në Zvicër

S.B.

Elisabetta Belloni, gruaja e parë në Itali që drejton Shërbimet Sekrete

S.B.

Varianti indian “mbjell” frikë/ Britania e Madhe në alarm: Po përhapet shumë shpejt

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...