Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Izraeli thotë se shënjestroi tunelet e Hamasit

Ushtria izraelite thotë se kreu sulme në një sistem tuneli militant në Gaza, duke postuar në Twitter se “neutralizoi” 15 kilometra tunele.

Ushtria e Izraelit thotë se ka pasur në cak udhëheqësit dhe infrastrukturën e lidhur me Hamasin.

“Kjo është 9.3 milje që nuk mund të përdoret më për terror”, thuhet në postim, raporton BBC.

Postime të ngjashme

Gjermania tërheq një togë nga misioni i NATO-s në Lituani

Dafina Vidishiqi

Dhjetëra policë gjermanë plagosen pas një beteje të ashpër me disa qytetarë

Dafina Vidishiqi

Erdogan do të pësonte humbje, do të fitonte opozita e bashkuar – nëse zgjedhjet do të mbaheshin të dielën

Dafina Vidishiqi

Putin dakordohet me Biden për rifillimin e bisedimeve mbi kontrollin e armëve

Dafina Vidishiqi

Biden flet pas takimit me Putinin: Unë bëra atë që erdha të bëj

Dafina Vidishiqi

Borrell: Qeveria ruse dëshiron të destabilizojë Bashkimin Evropian dhe anëtarët e tij

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...