Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ja çfarë i bashkon personazhet e njohur këtë sezon vjeshtë-dimër.

Me ardhjen e vjeshtës trendi më i fundit i sugjeruar dhe nga revistat ndërkombëtare ka qenë kombinimi i veshjeve lëkurë.

Nga xhaketat dhe pantallonat me pak shkëlqim, por dhe fustanet apo fundet në këtë material kanë tërhequr jo pak vëmendjen e atyre që e ndjekin me shumë pasion modën dhe të rejat e saj. Personazhe të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar si Lori Hoxha, Agnesa Vuthaj, Bieta Sulo, Fjoralba Ponari, Rudina Dembacaj apo Kida kanë guxuar duke sjellë disa kombinime, të cilat janë komentuar ngq ndjekësit dhe kanë treguar gjithashtu se ngjyrat që krysojnë vazhdojnë të jenë ato të tokës si kafe, bezhë apo e zezë.

Teksa ju duhet të ndërroni garderobën, kujtoni se një xhaketë, një palë pantallona, fund apo fustan në material lëkure ju duhet me patjetër këtë vjeshtë-dimër, që sapo ka filluar.

Postime të ngjashme

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Lea Muslija

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur me fustanin ngjyrë të zezë në New York

Lea Muslija

Arrestohet një person 35 vjeçar pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

Lea Muslija

Dua Lipa feston dy vjetorin e lidhjes me partnerin e saj, Anwar Hadid

Lea Muslija

French Montanës i vidhen aksesorë në vlerë mijëra dollarë

Lea Muslija

Kim Kardashian thotë se ndihet me fat në prezantimin e një veshje të veçantë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...