Showbiz

Ja cila artiste sot ka ditëlindjen!

Zhurnal Ads

Vlora Kastrati Shala sot feston ditëlindjen e saj, ku natyrisht ka marrë shumë urime dhe mesazhe nga të gjithë. Artistja me origjinë nga Peja ka postuar disa foto ku duket para një torte me mikrofon, e shihet mjaft e bukur dhe e lumtur. Ajo pak ditë më para ka qenë në Kosovë me siguri për ndonjë projekt të ri muzikor, ku do ta zbulojmë në ditët në vijim. Edhe 100 Vlora edhe nga ne!.

Postime të ngjashme

Tullumbace, alkool e tufa lulesh – publikohen pamje nga festa e 30-vjetorit të ditëlindjes së Rita Orës

S.B.

Scott Disick nuk e mendon ribashkimin me Kourtney Kardashian, shijon darkë me modelen Bella Banos

admin

Pacolli: Masha, një nënë dhe grua e kujdesshme

D XH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...