Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ja cili artist ka ditëlindjen!

Artisti i muzikës “live” Visar Rama sapo ka mbushur 39 vjeç, e këtë e ka treguar dhe në facebookun e tij duke marrë shumë urime dhe komente për ditëlindjen e tij. Me siguri këngëtarin e ka pritur edhe ndonjë suprizë e bukur në familjen e tij gjatë ditës së mërkurë. Vetëm pak kohë më parë Visari solli një këngë mjaft të bukur me klip që quhet “As vet se di”, ndërsa këndon mjaft e me plot angazhime ku dhe jeton në Gjermani e gjithmonë ai këndon në “Leotrimi Loung Bar” në Dusseldorf me plot artistë të tjerë.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...