Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ja disa gjëra që nuk i keni ditur për Arian Bajramin

Arian Bajrami djali që shpesh bëhet pjesë në shtypin rozë pothuajse për çdo lëvizje të tij që bën, shkruan Zhurnal.mk

Ai ka ndihmuar shumë familje kosovare pasi që Kosovën e do shumë dhe me këtë ai ka treguar anën e tij humanitare që është për t’u vlersuar. Ai pothuajse çdo vikend e kalon në Kosovë.

Ariani bën një jetë luksoze por pavarësisht kësaj ai mbetet një person i thjesht dhe shumë i dashur për publikun.

Jeta e tij luksoze jo rallë ka qenë top temë në mediat shqiptare gjithandej ku ka shqiptar.

E ajo që vlen të ceket është miqësia e tij e ngushtë me Adelina Tahirin ku kalojnë momente të bukura bashkë.

Për momentin studion në një fakultet privat në Prishtinë. Ai është pjesë e menaxhmentit ku janë pjesë edhe Mozzik e Loredana.

Ariani shpesh me anë të posteve të tij shpreh mallin për babain i cili nuk jeton më e që e kujton gjithmonë.

Së fundmi Arian Bajrami ishte top temë në media shkaku i lidhjes së tij me një modele nga Kosova e cila nuk dihet akoma se kush është.

Edhe pse Ariani asnjëher nuk ka pranuar të flas publikisht për jetën e tij sërish vëmendja e gjithë publikut kosovar është tek ai momentalisht.

Sukseset e tij skanë fund e mbetet të shihet në vazhdim se me çka do na befasojë sërish. /Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...