Agjencia Zhurnal.mk

Ja kush po i shoqëron motrat Vjollca në Venezia

Motrat Vjollca ndodhen në Venezia të Italisë.

Moderatorja dhe Luana Vjollca, përkundër angazhimeve me punë, ka gjetur disa ditë të lira për ta vizituar Italinë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zgjedhur që të ndalet në Venezia së bashku me motrën, Marina Vjollcën, me të cilën është shumë e lidhur dhe përveç që janë motra konsiderohet se janë edhe mike shumë të mira.

Besohet se së bashku me to është edhe Getoar Selimi mirëpo nëse është dikush me Luanën përveç Getit dhe Marinës nuk dihet pasi nuk ka publikuar ndonjë foto me dikë tjetër përveç se me Marinën ku edhe bëri të ditur se ajo po e shoqëron.

Luana Vjollca jetën e saj private po mundohet ta mbajë sa më larg publikut e mediave./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Pronto pronto 🇮🇹

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...