Ja si do të jenë ditët e para të muajit gusht për të gjitha shenjat e horoskopit

Në ditët e para të muajit gusht, planeti Venus në shenjën e Virgjëreshës do të sjellë pak më shumë dhimbje dashurie. Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju nga 2-8 gusht 2021.

 

Dashi: javë interesante … I dashur Dashi, do të jetë një javë interesante sidomos për sa i përket punës ose, në përgjithësi, të takimeve. Merkuri në një pozicion të favorshëm dhe një Hënë e bukur në datat, 2, 3, 4 gusht do të ndihmojë për të shënuar një fitore. Sidoqoftë, duhet ti kushtoni vëmendje pjesës së ndjenjave: një Hënë nervoze mund të krijojë tensione midis jush dhe partnerit tuaj në datat: 5 dhe 6 gusht.

Demi: Rroftë dashuria! I dashur Demi, Afërdita në një pozitë të favorshme është e gatshme t’ju japë kënaqësi të mëdha në lidhje me sferën sentimentale. Dashuria do të jetë protagonistja e vërtetë e ditëve të para të muajit gusht, e cila do t’ju ​​dhurojë ditë veçanërisht romantike, në 5 dhe 6 gusht. Nga ana tjetër, midis datave 7 dhe 8 gusht, një Hënë në një pozitë të pafavorshme rrezikon të krijojë një prapambetje. Disa shqetësime për punën.

Binjakët: me Hënën në shenjë! Të dashur Binjakë, muaji gusht do të fillojë shumë mirë për shenjën tuaj. Ditët: 2,3,4 gusht do të jenë me shumë fat. Lajmi i mirë mund të vijë mbi të gjitha në vendin e punës, gjithashtu i favorizuar nga një Mërkur i bukur në një pozitë të shkëlqyeshme . Megjithatë, më e ndërlikuar, pjesa e ndjenjave: një Venus në kundërshtim me shenjën tuaj, mund të gjenerojë edhe më shumë konflikte.

Gaforrja: një fillim i nxehtë i gushtit!E dashur Gaforre, muaji gusht do të fillojë me një forcë të madhe për shenjën tuaj, falë pamjes së bukur të Venusit dhe Marsit, të cilët janë të gatshëm për t’ju dhuruar kaq shumë dashuri dhe kaq shumë pasion! Një fillim shumë i nxehtë i gushtit pritet për shenjën tuaj dhe, nëse jeni beqar, nuk do të mungojnë takimet e duhura . Në datat 5 dhe 6 gusht, gjithashtu mund të mbështeteni në një Hënë super fatlumë së bashku me shenjën tuaj .

Luani: një luftëtar i vërtetë! I dashur Luan, Dielli shkëlqen në shenjën tuaj dhe po kështu edhe planeti Mërkur: qielli është gati të të favorizojë, pavarësisht kundërshtimit të Saturnit që nuk e bën jetën tënde saktësisht të lehtë .Sidoqoftë si një luftëtar i vërtetë , ju do të jeni në gjendje të kapërceni çdo pengesë! Në këtë periudhë do të favorizoheni mbi të gjitha në fushën profesionale, por do të ketë momente emocionuese dhe pasionante , të tilla si ato që do të përjetoni falë Hënës në bashkëpunim midis datave, 6 dhe 7 gusht.

Virgjëresha: ditë emocionuese! E dashur Virgjëreshë, një periudhë me fat të madh vazhdon për ju përsa i përket ndjenjave. Venusi është në bashkëpunim me shenjën tuaj së bashku me planetin Mars dhe fillimii muajit gusht do të jetë plot pasion! Edhe çiftet që kanë qenë së bashku për disa kohë do të rizbulojnë kënaqësinë e kalimit të kohës së bashku dhe në intimitet.

Peshorja: e shkëlqyeshme! E dashur Peshore, fillimi i muajit gusht për ju do të jetë interesante sidomos në lidhje me takimet dhe marrëdhëniet ndërpersonale: nëse jeni në punë, Mërkuri mund të favorizojë aleanca ose mundësi të reja, ndërsa – nëse jeni me pushime – mund të njihni dikë të veçantë. Ditët më me fat do të jenë:2,3,4 gusht ndërsa midis datave 5 dhe 6 gusht një Hënë nervoze mund t’ju sjellë diskutime më shumë.

Akrepi: me favorin e Venusit! I dashur Akrep, në fillim të muajit gusht duhet të lini mënjanë shqetësimet tuaja të punës dhe të përqendroheni në dashurinë dhe afeksionin e atyre përreth jush: fatkeqësisht Mërkuri në një pozicion të pafavorshëm nuk i lehtëson gjërat në zyrë, ndërsa ju mund të mbështeteni në një Venus të bukur. Ditët e pushimit: 7 dhe 8 gusht.

Shigjetari: Hëna përballë … I dashur Shigjetar , për fat të keq muaji gusht hapet me tre ditë mjaft të rënda, me hënën në opozitë: midis datave 2, 3, 4 gusht mund të ndiheni më të stresuar se zakonisht, edhe për shkak të një Marsi në kundërshtim. Kini kujdes të mos veproni shumë impulsivisht!

Bricjapi: rigjenerimi i energjisë! I dashur Bricjap , javë e parë e gushtit premton të jetë përgjithësisht pozitive për shenjën tuaj, e cila do të jetë në gjendje të llogarisë në një Venus me pamje të mirë dhe një Mars përfundimisht të favorshëm, i gatshëm për t’ju ndihmuar të rimerrni energji. Kini kujdes, megjithatë, nga Hëna në kudnërshtim në datat 5 dhe 6 gusht, të cilat mund t’ju bëjnë të ndiheni mjaft nervoz dhe të shihni gjithçka në një mënyrë më dramatike sesa është …

Ujori: Hëna kujdeset për të! I dashur Ujori, edhe nëse më në fund planeti Venus nuk është më në kundërshtim dhe – për sa i përket ndjenjave – gradualisht po rigjeni një farë qetësie, do të duhet të merreni me Diellin dhe Merkurin përballë, gjë që mund t’ju sjellë disa vonesa ose ngadalësime në vendin e punës ose, nëse jeni me pushime, merrni disa takime të pakëndshme … Ditët më me fat janë: 2,3, 4 gusht.

Peshqit: dhimbje dashurie … Të dashur Peshq, fatkeqësisht edhe në fillim të muajit do të duhet të merreni me kundërshtimin e dyfishtë të Venusit dhe Marsit, i cili do të sjellë probleme në jetën tuaj në çift, duke theksuar tensionet dhe duke ju bërë të diskutoni më shumë se kurrë! 2,3, 4 gusht do të jenë ditë mjaft të rënda. Ndërsa në data 5 dhe 6 gusht do të jenë ditët më me fat, kur do të keni një Hënë të bukur aktive në favorin tuaj. Përpiquni të relaksoheni sa më shumë dhe t’i kushtoni kohë vetëm vetes.

Related posts

Tre trendët kryesorë të grimit të verës: Kështu do të grimohemi këtë sezon!

D V

Bëni këtë ushtrim tri herë dhe do të keni muskuj barku që i keni ëndërruar gjithmonë

D V

Horoskopi i fundjavës, ja shenjat që duhet të tregojnë kujdes

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com