Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

Arbana dhe Eduarti po i shijojnë shumë pushimet në Itali duke qëndruar dhe aktivë në rrjete sociale. Pas pushimeve me djemtë, këtë herë kanë zgjedhur t’i dedikojnë kohë vetëm njëri-tjetrit.

 

Së fundmi Arbana i ka bërë një surprizë shumë të bukur Eduartit, duke e çuar në vendin ku është xhiruar filmi i tij i preferuar “Il Padrino”.

Moderatorja ka ndarë një video nga Forza d’Agro në Instastory dhe shkruan: “Solla dashurinë time në sheshxhirimin e tij të preferuar (Il padrino)”.

Related posts

George dhe Amal Clooney do të bëhen prindër përsëri?

D V

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

Arta me poza atraktive në veshjen me trëndafila

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com