‘Jam i dashuruar’, Atdheu flet për lidhjen me Bora Zemanin

Prej kohësh në rrjet është përfolur se Bora dhe Atdheu kanë nisur një romancë, por këto aludime i ka hedhur poshtë vetë ish-konkurrenti i “Përputhen”.

 

Atdheu ishte sot i ftuar në “Shqipëria Live”, ku tha se mes tij dhe Borës nuk ka asgjë. Ai shtoi se ka shumë respekt për Borën dhe nëse do kishte qenë konkurrente do dilte me të.

“Është shumë simpatike, s’mund të gënjejmë. Kam respekt për Borën, është gocë shumë e mirë, por e shoh vetëm si shoqe. Nëse do kishte qenë konkurrente në “Përputhen” atëherë është ndryshe muhabeti. Do kisha dalë me të, pse jo? Do kisha tentuar t’i fitoja zemrën. Nuk ka asgjë mes nesh, nuk besoj se mund të këtë. Po të ishte konkurrente do dilja se ashtu është formati”, u shpreh Atdheu.

Ish-konkurrenti zbuloi se është i lumtur dhe i dashuruar, por nuk e tregoi emrin e vajzës që i ka marrë zemrën.

Related posts

Trejsi pozon me fustanin e shkurtër për setin e ri fotografik në Prishtinë

D V

Alban Mehmeti merr dozën e dytë të vaksinës: Vaksinohu e mos u anko pastaj për mbyllje

D V

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More