Shqipëri

“Jam shtruar në Infektiv”, flet Silva Bino: Jam shumë mirë, nuk jam rëndë!

Zhurnal Ads

Ditën e sotme u bë me dije se shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Aktualisht Bino gjendet e shtruar në spitalin Infektiv dhe për Fax News ka konfirmuar se nuk është rëndë, por është shumë mirë.

“Unë e shëruar jam besoj tani. Po jam shtruar në Infektiv, por nuk jam rëndë dhe jam shumë mirë. Kam dy ditë. Erdha për tu izoluar më shumë”- është shprehur ajo.

Sakaq ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i uroi Binos shërim të shpejtë, duke konfirmuar po ashtu se gjendje e saj paraqitet e stabilizuar.

Postimi i plotë:

I uroj shërim të shpejtë prof. Silva Binos, që po trajtohet me kujdes e profesionalizëm nga kolegët e saj në spitalin infektiv në QSUT. Mjekët konfirmojnë se gjendja e saj është e stabilizuar. Dr. Bino të presim të na bashkohesh sa më parë.

Postime të ngjashme

Djali i kryeministrit preket nga Covid-19, Greg Rama zbulon gjendjen shëndetësore: Virus i pabesë!

S.B.

“Shqipëria parajsë për pastrimin e parave”, Alibeaj: Qeveria bashkëpunon me krimin, paraja e pistë po mbyt biznesin e ndershëm dhe shtresën e mesme

admin

Firmosi marrëveshjen e 2009-ës, Bakojanis përballë Ramës: U mërzita kur e rrëzoi Kushtetuesja, ende s’e kemi një të tillë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...