Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Janakievski në izolim, shtyhet seanca për rastin ‘TNT’

Zhurnal Ads

Shkup, 27 tetor – Ish-ministri Mile Janakieski shkon në vetizolim për shkak të kontaktit me një pacient me koronavirus.

Informacioni u njoftua sot nga gjyqtari Osman Shabani në një seancë dëgjimore në çështjen “TNT”. Janakieski do të jetë në vet-izolim për 14 ditë, sipas dokumentit të bashkangjitur.

Seanca e radhës për “TNT” është caktuar për 4 Nëntor.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Balkan Insight: Kontesti mes Shkupit dhe Sofjes mund të rrezikojë zgjerimin e BE-së

Z H

“Party” në Vollkovë të Shkupit, policia gjenë drogë dhe arreston 29 persona

T E

Sanksionohen 137 vozitës, 80 për tejkalim të shpejtësisë

T E

Dalip Jahja emërohet drejtor në Klinikën Ortopedike

T E

Ministri Hoxha morri pjesë në eventin e dytë të “Ditës Botërore të Vranecit 2020”

T E

Ariu sulmon një person në fshatin Creshnovë, transferohet në klinikat e Shkupit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...