Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Janë regjistruar 549 shkelje për mosmbajtje të maskës

Zhurnal Ads

Shkup, 28 nentor – Në të gjithë territorin e vendit në 24 orët e fundit janë regjistruar 549 gjoba për mosmbajtjen e maskës.

Ministria e Punëve të Brendshme iu bën apel qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, për parandalimin e Covid-19.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Bogoevski: Në të gjitha rastet e DSK-së dhe BSP-së është shkelur ligji me bisedime të përgjuara joligjore

E.E.

Gashi: Qeveria po dështon të menaxhojë krizën me Covid-19

T E

VMRO-DPMNE: Filipçe çoi sistemin shëndetësor në dy gjunjë

E.E.

Komunikacioni në Maqedoninë e Veriut, normalizohet trafiku në rrugën Mavrovë – Dibër

E.E.

Sulmoi fizikisht mjekun, kallëzim penal ndaj një 32-vjeçari

T E

Nga nesër nuk ka më baste online, ankohen pronarët e bastoreve

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...