Agjencia Zhurnal.mk

Jasin Lama arrin në Londër dhe pret kualifikimet

Nga 14 deri më 24 mars në Londër do të zhvillohet turneu kualifikues për Lojërat Olimpike, kurse nga dje në Londër për tu mbijetuar ka udhëtuar edhe reprezentacioni i Maqedonisë veriore me dy boksierët e tyre, Jasin Lama dhe Goce Janevski.

Maqedonia e cila udhëhiqet nga trajneri Cesus Sojet nga Kuba thotë se deri më tani nuk kanë marrë asnjë njoftim nga organizatori se ky aktivitet sportiv do të anulohet për shkak Corona Virus andaj kanë vazhduar me plan programin e tyre të stërvitjeve dhe presin me padurim garat. Ai tregon se boksierët janë mirë të përgatitur dhe pjesën e fundit të ushtrimeve e kanë zhvilluar në Beograd të Serbies.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

A.S.

Lajmet e fundit

Loading...