Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Javën e ardhshme do të përkeqësohet moti…

Shqipëria dhe i gjithë rajoni pritet të përballet me një mot të keq gjatë fillimit të javës.

Siç paralajmërojnë meteorologët grekë, moti pritet të përkeqësohet gjatë të hënës dhe kulmi do të jetë të martës pasdite.

Priten shira të rrëmbyeshëm të shoqëruara me rrufe të shumta, sidomos në pjesën jugore, jug-lindore dhe qendrore të vendit.

Temperaturat pritet të ulen me disa gradë duke risjellë plotësisht vjeshtën në Shqipëri.

Postime të ngjashme

Rritja e rasteve mund ta ngufasë shëndetësinë

T E

Çfarë pritet pas tërmeteve që tronditën Greqinë, paralajmërimi i sizmiologut!

S.B.

Sanksionet nga SHBA, Moska paralajmëron: Do t’i befasojmë së shpejti

S.B.

Pamje: Blindohet Bagdadi, Papa Françesku pritet me nderime të larta në Irak

S.B.

Ekspertët e OBSH pritet “të copëtojnë” raportin e përkohshëm në Wuhan

S.B.

Universiteti turk: Vaksina Sinovac e Kinës 83.5% efektive

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...