Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Javën e kaluar janë larguar 233 automjete të parkuara në mënyrë jo të rregullt në Shkup

Shkup, 4 shkurt – Javën e kaluar, gjithsej 223 automjete u larguan nga vendet publike me automjet të posaçëm “karrotrec”.

Nga numri i përgjithshëm i automjeteve të parkuara në mënyrë të kundërligjshme dhe të marra, 35 u larguan nga vendet e parkimit të zonave, dhe 188 automjete të tjera me urdhër të policisë së trafikut, njofton Qyteti i Shkupit. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

DMSH i mobilizon ekipet për mbrojtje dhe shpëtim nga zjarret, thirrje për t’u përfshirë edhe shoqatat vullnetare zjarrfikëse

D V

Rektorati I Universitetit “Nëna Terezë” në Shkup me apel për vaksinimin e stafit dhe studentëve të UNT-së

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...