Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Je më e mira”, Tayna dhe Stanaj nuk i kursejnë vlerësimet publike për njëri tjetrin

Zhurnal Ads

Vetëm disa ditë më parë Stanaj ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Noel”.

Kënga po rezulton mjaft e suksesshme duke u pëlqyer kështu nga të gjithë.

Kujtojmë se Stanaj ka qenë bashkëpunëtor i këngëtares së njohur Ariana Grande në albumin e saj më të ti “Positions”.

Ndërkaq as Tayna nuk ka nguruar ta mbështesë këngëtarin.

Ajo ka ndarë ditën e djeshme një foto në Instastory duke e mbështetur kështu këngën e tij të fundit.

Por reperja thjeshtë nuk po e mbështet këngëtarin, duket qartë se ata njihen me njëri-tjetrin ndonëse nuk dihej më herë rreth miqësisë së tyre.

Stanaj ka ri-shpërndarë storien në profilin e tij në Instagram, duke shkruar: “Ti je më e mira.”

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ekspozitë e rallë në Berat, prezantohen 230 kostume popullore të çdo treve shqiptare, të qëndisura të gjitha me dorë

S.B.

Goldie Hawn dhe Kurt Russell shpjegojnë pse kurrë nuk ndien nevojën për t’u martuar pas 37 vjetësh

S.B.

Tayna sërish me imazhe provokuese, kësaj radhe në fokus këmbët e gjata

admin

Dua Lipa shijon mbrëmjet me të dashurin në New York, teksa fotografohen nga paparacët duke u puthur me njëri-tjetrin

admin

Fifi: Fama nuk ka ndikuar për keq tek unë, mundohem të mos e harroj prejardhjen

S.B.

Marina Vjollca ndan fotografi me Getoar Selimin, të realizuar katër vite më parë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...