Agjencia Zhurnal.mk

Je plakur! Ndjekësit detyrojnë këngëtaren të tregojë moshën

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura. Ajo ka shumë vite në skenë dhe shumë prej këngëve të saj janë kthyer në hite.Por disa reagime lidhur me moshën e saj e kanë detyruar Anxhelën të sqarojë një herë e mirë sa vite mban mbi supe.

“Për të gjithë ata që më shkruajnë sa vjen e rinohesh ose që ngatërrohen me moshën time për shkak të viteve të shumta në skenë jam 33 vjeçe dhe as jam rinuar e as jam plakur, jam thjesht në lule të moshës. Ju dua shumë!”, ka shkruar Anxhela.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...