Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jefree Star hedh poshtë lajmet rreth tij dhe Kanye Westit

Për dy ditë radhazi në lajmet rozë po qarkullon lajmi nga kriza martesore mes Kim Kardashian dhe bashkëshortit të saj Kanye West, duke u aluduar se ky i fundit e ka tradhtuar Kimin me make up artistin e famshëm, Jeffree Star.

Jeffree Star mbrëmjen e së enjës ka publikuar një video ku i drejtohet kësaj çështjeje, duke hedhur poshtë gjithçka sa i përket këtij lajmi se Kanye e ka tradhtuar Kimin me të.

Make up artisti e ka cilësuar këtë akuzë si budallallëku më i madh që ka lexuar për vete.

Postime të ngjashme

Rita Ora zhvendoset përgjithmonë në Los Angeles me të dashurin dhe nuk është kthyer në Evropë që nga shkelja e rregullave anti-COVID

D V

Kenan Imirzaliologu tregon se pse e kishte marrë mbiemrin “Mehmet Kosova” në serialin e shumë shikuar turk

D V

Vesa Luma ironizon duke publikuar fotografi nga dekorimi i Goran Bregovicit në Serbi: Urime urime

D V

Kendall Jenner paditet për 1.5 milionë euro për shkelje të kontratës

D V

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...