Agjencia Zhurnal.mk

Jemi mësuar ta shohim vetëm në fustane, kështu duket Violete Kukaj në veshje sportive

Këngëtarja, Violete Kukaj edhe si 50 vjeçare gëzon linja të bukura trupore.Ajo është aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme, shkruan GazetaBlic. Shpesh, për të mos thënë çdoherë jemi mësuar ta shohim vetëm në veshje tradicionale si dhe fustane. Kësaj radhe, Violete Kukaj duket më ndryshe. Ajo ka publikuar imazhe në Instragram me veshje sportive.

Me një kapelë në kokë, trenerka ajo po duket shumë bukur. Për ndjekësit e saj ka zgjedhur të publikojn dy fotografi.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i këngëtares shqiptare është ‘Pranvera‘, i publikuar 3 javë më parë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...