Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jeni gati për një super hit që po bën gati ALB1

Një reper i veçantë tashmë ka nisur të bëjë emër e të pëlqehet mjaft. E kemi fjalën për ALB1 ku po vjen shumë shpejt me një super projekt ku kënga do të quhet ” Me shokë” e do të vijë me plot ritëm si kurrë më parë. Ne mësojmë se reperi shqiptar ka realizuar klipin me mjaft skena interesante xhiruar në diskotekën LaLuna në Olten të Zvicrës të pronarit të mirënjohur boksierit Sazan Kimbo. Mix dhe masteri i këngës është realizuar nga Stiven Hasanaj e video punuar nga RD Photography.

Postime të ngjashme

Oriola nuk i lë vend imagjinatës, i tregon pothuajse të gjitha në fotosesionin e ri

Dafina Vidishiqi

Me këtë datë publikohet kënga e re e Encës

Dafina Vidishiqi

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Dafina Vidishiqi

Ava Max pozon me ngjyrat e ylberit me rastin e muajit të krenarisë

Dafina Vidishiqi

Rita Ora fotografohet duke shkuar në seancën e ‘pilates’, ndërsa shenjat në shpinën e saj tregojnë se ajo ka bërë hixhamën

Dafina Vidishiqi

Getoar Selimi paralajmëron projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stinen

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...