Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Aniston kërkon që të mos votohet Kanye West për president

Zhurnal Ads

Aktorja e njohur amerikane, Jennifer Aniston, ka kërkuar nga fansat që të mos e votojnë Kanye West në zgjedhjet në SHBA.

Reperi në nëntor besohet se ka shpenzuar rreth tre milion dollarë që emri i tij të vendoset në fletëvotime, shkruan DailyStar.

Kështu në një postim në rrjetin social Instagram, Aniston ka kundërshtuar votimin ndaj tij, duke bërë thirrje se zgjedhjet nuk janë qesharake.

Ajo po ashtu ka bërë të ditur se mbështetë kandidatin Joe Biden, teksa shpjegoi edhe arsyen e një veprimi të tillë.

Jennifer kishte ndarë edhe imazhe ku shihej duke votuar, ndërsa përmendi se votoi që shteti të bashkohej.

“Votova për Joe Biden. E dorëzova fletëvotimin, e mbusha herët. Unë votova pasi në këtë moment shteti është më i ndarë se kurrë më parë”, ka shkruar aktorja.

Përkundër thirrjeve të saj të mos e votojnë Kanye, ky i fundi gjatë kësaj jave kishte zbuluar kampanjën presidenciale, ku shpjegonte se çfarë do të bëjë nëse do zgjidhej president.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sot është ditëlindja e Eliza Dushkut, s’mund ta besoni sa vjeç mbush ajo sot

S.B.

Marina Vjollca mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

admin

E keni dëgjuar projektin e ri nga Shaqir Cërvadiku dhe Mahmut Ferati?

T E

Kylie Jenner glamuroze në paraqitjen e fundit, në fokus linjat trupore

S.B.

Bebe Rexha publikon një video nga xhirimi i trupit të saj me veshjen në ‘AMA 2020’

S.B.

Ish-presidentja Atifete Jahjaga mirëpret koreografinë e Dardanëve në përkrahje të Heroinave

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...