Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Jennifer Aniston me rol të ri në botën e bukurisë dhe kujdesit

Jennifer Aniston ka një rol të ri me “Vital Proteins” dhe është një marrëveshje perfekt për të.

Të mërkurën, 18 Nëntor, 51-vjeçarja njoftoi se ajo është zyrtarja e re kryesore kreative për “Vital Proteins”, si dhe ylli i fushatës më të re.

“Unë jam aq e ngazëllyer që (më në fund) të njoftoj se po bashkohem me @vitalproteins si krye shefe krijuese”, shkroi ajo në një postim në Instagram.

“Vite më parë unë fillova të përdorja “Vital Proteins” rregullisht, kështu që kur u dha mundësia të bëhesha pjesë e markës në një mënyrë më të madhe, unë isha gati”.

“Kolagjeni është ‘ngjitësi’ që mban gjithçka së bashku”, tha Aniston në një deklaratë nga kompania. “Unë gjithmonë kam qenë një përkrahëse për të ushqyer mirëqenien nga brenda, prandaj kam filluar të përdor proteina jetësore shumë vite më parë.”

“Vital Proteins” do të nisë një fushatë të re me fituesen e Emmy në dhjetor, duke treguar sesi Aniston integron shëndetin dhe produktet në jetën e saj të përditshme.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...